ZAPRASZAMY NA NOWE ZAJĘCIA

Więcej

Rekrutacja 2016/2017

Więcej

KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Więcej

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI !

Więcej

Nowa lokalizacja - Legionowo SP 1

Od nowego roku szkolnego 2017/2018 oferujemy kursy jęzkowe dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie (ul. Zakopiańska 4).

Zajęcia prowadzone są w godzinach świetlicowych (także porannych). Odbieramy i odprowadzamy dzieci na świetlicę w cenie kursu.

Gwarantujemy naukę w szkole z wieloletnim doświadczeniem, przyjazną atmosferę, zajęcia, na których nie tylko poznajemy obcy jezyk, ale także kulturę.

Zapraszamy serdecznie dzieci już zerówki!

 

Cennik: http://www.art-project.pl/cennik-legionowo-jablonna-0

 

Zapisy:

Sekretariat - ul. Sobieskiego 6A, 05-120 Legionowo,

22 774 45 82

501 826 323

artprojectszkola@gmail.com

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

KURS PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH

Test predyspozycji językowych jest formą egzaminu stosowanego w liceach oferujących naukę w klasach dwujęzycznych. Z myślą o gimnazjalistach,  przygotowaliśmy kurs przygotowujący do testu predyspozycji językowych.

Nasi partnerzy