Letnie obozy tematyczne

Więcej

Zapraszamy na kolejny letni obóz językowy

Więcej

ZAPRASZAMY NA NOWE ZAJĘCIA

Więcej

KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Więcej

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI !

Więcej

Obóz językowy w Hiszpanii!

W tym roku zapraszamy na wspólną wakacyjną Przygodę w Hiszpanii!

Miejsce: Blanes na Costa Brava, Hotel ESPLENDID*** – 300 m od plaży i 500 m od centrum kurortu. Na terenie obiektu znajduje się klimatyzowana restauracja, bar, baseny (kryty i zewnętrzny), brodzik dla dzieci, sauna, ogród, kort do squash, kort tenisowy, siłownia, stół do tenisa. Zakwaterowanie w pokojach 3,4 – osobowych z łazienkami, balkonami, Wi-Fi i TV.

Program: plażowanie, kąpiele morskie, gry i zabawy integracyjne, sportowe i taneczne. Wycieczki: 1. Barcelona - Sagrada Familia, Park Guell, główna ulica La Ramblas, stadion FC Barcelona Camp Nou; 2. Tossa de Mar -jedno z najpiękniejszych w Hiszpanii miast ze średniowieczną starówką i fortyfikacjami obronnymi z XII w.; 3. Lloret de Mar - spacer „Promenadą Miłości”; 4. Park Rozrywki Port Aventura – super zabawa. 

Termin: 23.06 - 04.07.2018r. 

Cena 2350 zł + 65 EUR

Ponieważ nasze zeszłoroczne greckie wakacje z firmą Fun-Tour okazały się wielkim hitem (do dziś wspominamy wspaniałą atmosferę, super animatorów, istnych showmanów oraz autokar z miejscami sypialnymi) postanowiłyśmy i w tym roku skorzystać z ich oferty.

Zrobimy wszystko, aby tegoroczny wyjazd był równie udany :) Gwarantujemy wspaniałą zabawę, mnóstwo atrakcji i oczywiście codzienne lekcje języka angielskiego, w zupełnie innej niż w szkole, luźnej formie.

Prosimy o zgłoszenia telefoniczne, osobiste lub mailowe, do końca lutego. Liczba miejsc ograniczona! Potwierdzeniem zapisu jest wpłata zaliczki w wysokości 300 zł. 

501 826 323, 602 664 806, artprojectszkola@gmail.com

Zapraszamy serdecznie :)

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy