Zajęcia teatralne w Art Project

Więcej

Wyniki z języka angielskiego naszych ósmoklasistów

Więcej

Warsztaty w Art Project

Więcej

Dogodne warunki

Więcej

KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Więcej

Warsztaty Świąteczne

Oderwiemy Twoje dziecko od komputera!

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Artystyczne w Świątecznym Nastroju z językiem angielskim, podczas których Twoje dziecko nie tylko stworzy wyjątkowe podkładki pod kubki w stylu rustykalnym, lecz również wzbogaci swoje słownictwo.

Tym razem nauczymy się jak malować na drewnie. Ozdoby z drewna są nie tylko ekologiczne i praktyczne, to również świetny pomysł na drobny upominek z duszą, który oczaruje nie tylko najmłodszych. Warsztaty poprowadzi artystka Aneta Szczepańska.

ul. Porajów 12, Warszawa, I piętro

14.XII.2019 r. (sobota): I grupa: 13:30-14:30, II grupa 14:40-15:40

Koszt zajęć godzinnych – 40 zł/os. (wszelkie materiały w cenie). Koszt zajęć 2-godzinnych – 70 zł/os (wszelkie materiały w cenie).

Liczba miejsc ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń

Zapisy pod numerami telefonów: 501 826 323, 795 787 707

Serdecznie zapraszamy

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy