Kursy dla dzieci

Więcej

Uczymy także online

Więcej

Wyniki z języka angielskiego naszych ósmoklasistów

Więcej

Warsztaty w Art Project

Więcej

KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Więcej

Obóz dla dzieci i młodzieży - Grecja 2019

Zakwaterowanie w Hotelu Denis** - rodzinny hotel położony 100 m od szerokiej piaszczystej plaży. Oddalony 2 km od centrum Paralii i 1400 m od dyskoteki na plaży. Pokoje 3-4-osobowe, ze świeżo wyremontowanymi łazienkami i TV. Na terenie obiektu znajduje się stołówka, ogród, barek przy recepcji, odkryty basen z barkiem i bezpłatnymi leżakami. Posiłki: 3 x dziennie: śniadania w formie bufetu, lunch (danie gorące, sałatka, deser, owoce, napoje), kolacje serwowane (dwa dania gorące, napoje).
PROGRAM: plażowanie, kąpiele morskie, animacje na plaży, spacery, zabawy, konkursy, rozgrywki sportowe, gra terenowa i inne atrakcje oraz wycieczki: rejs na bajkową wyspę Skiathos – zabawy i tańce greckie, plażowanie, bitwa morska; Paleos Panteleimonas – urocze miasteczko na zboczu Olimpu, o starogreckiej zabudowie – jedno z najpiękniejszych miejsc na Riwierze; Saloniki - Biała Wieża, wieczorny spacer promenadą oraz Meteory (fakultatywnie) - klasztory usytuowane na pionowych, piaskowych skałach.
Dla uczniów Szkoły Art Project codzienne zajęcia językowe – prawdziwie komunikacyjny angielski, na luzie, bez stresu i szkolnej formy.

Koszt obozu: 1990 zł + 65 € (wycieczki). Cena obejmuje przejazd, zakwaterowanie (9 noclegów w hotelu), wyżywienie 3x dziennie, opiekę pedagogiczną, pilota i ubezpieczenie, program i wycieczki z przewodnikiem; autokar na stałe do dyspozycji uczestników
Zgłoszenia – do 21 stycznia 2019 r. z zaliczką 500 zł
Ograniczona liczba miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy: Anna Kołodziej tel. 501 826 323
artprojectszkola@gmail.com
Monika Królikowska tel. 602 664 806
cer.przygoda.mk@gmail.com

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

Nasi partnerzy